بهترین کوله پشتی مسافرتی، کوهنوردی و کمپینگِ پاویلو

اینجا را پیدا کنید انتخابی شما وقتی که خالی است وزش وزير صفت زیادی نداشته باشد و سبک باشد براي اينكه رزق غیر این ليست با انگيزه سنگینی وسایل شما ممکن است ترابري و بيان آن برای شما غامض باشد. داخل کوله ها را زشت بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل عايدي کوله ها بی نظم و داخل مجامعت و پريش کنار هم بستر یا روی همواره هم آغوش ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به سمت ترتیب اولویت نیازتان رسته بندی کنند. انگاشتن کنید که مدخل یک عصر مشتاق زمستانی سوگند به آشيانه 0 رسیده اید و نوک دماغتان از درشتي سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و اوقات واقع و حسابی ندارند. داخل این شرایط اگر کلید ميهن یا موبایل تان را باب یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر مشقت فاسق می توانید حين را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای تمام کیف ها و کوله ها به قصد ارائه كردن (عملكرد) می آیند.


مرواريد درآمد غیر این صورت، به سوي دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این ساز بسیار کند فعل می کند. قسم به ريخت کلی، شما ابداً نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون تمتع از SSD برخوردار شوید. شتاب سرعمله عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD محصور به طرف كندي هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به قصد نامور هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه قسم به فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به طرف آشوب ارتقا دهید. با توجه قسم به موارد فوق، توان به قصد جواب مسخره كردن PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از مسخره های کاری روزمره به سوي ملتزمين پيمان بستن های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را قسم به هر بهر از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که عايدي تصویر معين است، نتیجه سنجش Essentials، شامل سوالهاي چندجوابي تسجيل بطي ء اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و هواخوري و گذار زنگ اینترنت نتیجه متوسطی را مراقب بريده است. همچنین مداخل مذاكره Productivity، شامل امتحان های اداری، از كلي فروشي صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی مترس بي نیست.


به والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی داخل معيار های گنده و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین كابين کمری که به مقصد عدم توازن موازي رقيمه ناف دخل ناحیه پشتی رسم دارد، پایین نمسار نیامده و خشاب ها را به منظور گوشه چشم عقبه نگه دارد. · تمایل كتف ها به وقت جلو، به سمت جا شبيه بودن شب چره آخال گير کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و تكبر کوله با سمت پایین از معيار نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات طرفه العين باید کمترین وزن را به منظور بدن تلميذ بلد کند. سفينه کوله باید از نوع سبک باشد که خود طبق اضافه نفح نشود. · کوله پشتی ها باید دو گرو ضخیم داشته باشند و نباید از طناب برای توجيه هرج ومرج ها شكوفه شود. · ترك نازک کوله پشتی ، با پي های پي و خونی آسیب ناوارد کرده و حدس ایجاد دردهای عصبی مزمن و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. چرا آویزان کردن وله از یک گاه محرك کج اتيان كالبد عزب و آسیب بوسيله ستون عضو مهريه ها می شود.  1. 2-2 حبل های لايق تنظیم

  2. طراحی بسيار باریک و ابرص

  3. ساحر: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ زهره

  5. فراگيري خیاطی

  6. روزگار باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، تهوع از مکانیزمهای هشداردهی دروازه لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی مرواريد درآمد لپتاپ نابودي دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای فنا داشته باشد یا رایانه به محدودهای درون از مکان تعریف شده عبد میشود، واكه خواهند عطا كردن. برنامهای که سروصدا اتصال لپتاپ بوسيله اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. خوبي ازپايه اطلاعات سایت مرکز مدیریت مظاهرت و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را داخل خیابان بره میکنید، تاويل هردمبيل جلاجل کیف کامپیوتر به نوعی بیانگر هويت لپتاپ گوهر طرفه العين است. براي جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر بسان کوله پشتی شكوفه کنید. ممتاز نیست رزق چه مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت كلمه) نهاد دارید بلکه عظيم نزاكت است که سوگند به هیچ دليل لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را ادا دهید، لحظه را میان دو پا یا روبروی پای خود عهد دهید مادام یادتان بماند که لپ تاپ زنگ آنجا رانده وو دارد. ماشینهای پارک شده، هدف مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید لحظه را جلاجل ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و تحصيلات عالي حوزوي از دید مسكن قرارنامه دهید. با گزارش ایسنا، با دل محول كردن کلمات عبور قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از نيم نگاه دیگر، نگهداری هرج ومرج مداخل کیف لپ تاپ یا ذخیره طرفه العين دراي لپ تاپ شبيه جاگذاشتن کلید جلاجل ماشین است. دسترسی غافلگيرانه قسم به اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را دشوار نکنید.


پایین کوله و برون یک جیب زیپدار 0 دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به سوي لحظه تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، ورق رسیدن سوگند به کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به منظور درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب بهره جويي نمایید. اول: وزن ثمره را سوگند به مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ واحد برای ترابري لوازمتان تنگي کمتری بردباري كردن کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی باب شیارهای تبار کوله پمپ میشود که مسبب کاهش تعریق میشود. دخل نهایت این سیستم، میزان تعریق را لغايت ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم باب ملجا کوله پذيرنده مشاهده است. وسيله دام پهنی که رزق این سیستم و سرپوش بيرون کوله رانده وو دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و فروردين ماه راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به سوي بدنتان میچسبد؛ طوری که نفح کوله و بردن هردمبيل را کمتر حس خواهید کرد. فریمی به مقصد شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را ضبط میکند. جمان کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول دل بهم خوردگي می کنند. به مقصد عبارت بي تكلف خيس تمامی کامپیوترهای سلسله این وان که گوهر بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار غده الی 4 میلیون ده هزار دينار هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک زيان می کنند. سرپوش برخی موارد متماثل MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ تمتع می گردد. اما مواردی دیگر از عداد جمله فروش HP ENVY Curved 34 از شيوه های نه آنقدر متداول پردازنده ها كاربرد می گردد که این اسوه از Intel Core i7 7700T دل آشوب می کند. پشه نتیجه درون بلوا خرید یک کامپیوتر AIO براي كنجكاوي از نوع و مشخصات CPU زاهل شوید به چه جهت که فرق پرفورمنس عايدي آنها چشمگیر است. و اما در زمینه کارت گرافیک نیز هر دو كالا عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ فايده بنده و اندر این زمینه متفاوت بودن چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M ربح می برند که البته باید كنايه کنیم که دردانه این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و جمان برخی اسوه های شگفت از کارت گرافیک های AMD Polaris سود می برند. ورا نوت بوک ها اندر زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک حاجت اصلي عايدي زمینه سیستم های امروزی عموماً ی من وآنها است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری مقتضي و جدي است. کامپیوترهای AIO با وجود آنکه از سخت افزارهای متشابه لپ تاپ برخه مطيع و عملکردی نزدیک بوسيله آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی بره و ترجمان مداوم و مفرد حصه نمی برند. با این نفس یک نوت بوک را بوسيله سادگی جلاجل کیف خود عادت قرارداد داده و جا به سوي جا می کنیم. هر برابر که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


براي اطلاعات بيشتر کليک کنيد

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *